Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wodzisław Śląski: 7 dni Wirtualnej Piątki

Facebook Twitter

Wodzisław Śląski wraca do biegania! Na razie w nieco zmienionej formie niż zwykle.

Wirtualna Piątka rusza w poniedziałek (25.05.) i potrwa 7 dni. Trasa na dystansie 5 kilometrów wyznaczona będzie w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”. Będą to dwie pętle po 2,5 kilometra ścieżką zdrowia. Biegać będzie można od 9:00 do 19:00 każdego dnia. Na trasie w jednym czasie może przebywać maksymalnie do 6 uczestników imprezy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa (wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r.). W poniedziałek, 1 czerwca klasyfikacja końcowa uczestników zostanie opublikowana na stronie internetowej MOSiR „CENTRUM”.

Bieg ma na celu popularyzację biegania i marszu jako najprostszych form ruchu oraz rekreacji ruchowej jako jednego z elementów zdrowego trybu życia związanego z kształtowaniem odporności w trakcie trwania epidemii. Ponadto możecie sprawdzić swoje możliwości fizyczne w rywalizacji sportowej dostosowanej do nowej rzeczywistości.

ZASADY UCZESTNICTWA

Zawodnicy startują indywidualnie po wcześniejszym zgłoszeniu, zaakceptowaniu regulaminu i ustaleniu dnia i godziny startu, pomiaru czasu biegu dokona pracownik MOSiR „CENTRUM”,
zawodnicy powyżej 18 roku życia startują na własną odpowiedzialność; osoby w wieku do 18 lat (które w dniu biegu nie osiągnęły jeszcze pełnoletności) po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego dostarczają zgodę rodziców lub prawnych opiekunów.

Zgłoszenia można dokonać elektronicznie: i.gornik@mosir.wodzislaw-slaski.pl lub telefonicznie: 513 713 180 lub 512 070 794, karty startowe  po wydrukowaniu i wypełnieniu należy złożyć w biurze zawodów w dniu biegu, biuro zawodów zlokalizowane będzie w zabudowie kontenerowej na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”,
ze względu na lokalny charakter edycji przewidziano limit uczestników: 100 osób,
osobę liczy się jako zgłoszoną, gdy wypełni formularz oraz dokona opłaty startowej; każdy zawodnik zobowiązany jest do uiszczenia opłaty startowej: wpisowe wynosi 25,00 zł, należy je wpłacić na konto: 03 8436 0003 0101 0427 4687 0002 do dnia 20 maja 2020 r.

Dla najlepszego mężczyzny oraz najlepszej kobiety organizator przygotował drobne upominki. W ramach opłaty startowej uczestnik otrzymuje okolicznościowy „komin” służący profilaktyce antywirusowej i nie tylko.  Warunki klasyfikacji oraz inne istotne informacje zawarte zostały w regulaminie. Organizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „CENTRUM” w Wodzisławiu Śląskim wraz z Miastem Wodzisław Śląski.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj