Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wodzisław Śląski: Nie udało się uratować mężczyzny, który spadł z dachu

Facebook Twitter

Nie żyje 31-letni mężczyzna, który wczoraj (21.11.) spadł z dachu jednego z domów jednorodzinnych w Wodzisławiu. Tragiczne w skutkach zdarzenie miało miejsce po godzinie 15.00 przy ulicy Syrokomli.

Po mężczyznę przyleciał helikopter LPR

Mężczyzna spadł z wysokości 10 metrów. Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie zmarł. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi prokuratura.

Marcin Felsztyński: Pokrzywdzony wykonywał czynności remontowo-budowlane na terenie nieruchomości należącej do rodziny. Ten człowiek wcześniej wykonywał podobne czynności w miejscu zatrudnienia. Nie mniej jednak na chwilę zdarzenia było to w miejscu zamieszkania rodziców tego pokrzywdzonego. Na skutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, zsunął się z dachu, upadł na barierkę, a następnie na podłoże. Skutkiem czego jeszcze były czynności przyżyciowe w momencie, kiedy podjęto reanimacje, niemniej jednak po przyjęciu go do szpitala zmarł.

Mówił prokurator rejonowy w Wodzisławiu, Marcin Felsztyński. Prokuratura wyjaśnia wszystkie okoliczności tragicznego zdarzenia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 marca 2023