Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wodzisław Śląski: Warsztaty rozwojowe dla młodzieży. Moje uczucia są ważne

Facebook Twitter

Porozmawiajmy o emocjach i sposobach ich wyrażania. 12 maja, to niedziela, o 11.00 w Młodym Mieście w Wodzisławiu, odbędą się bezpłatne warsztaty ruchowo-rozwojowe „AkceptacJA".

fot. FB/Młode Miasto

Warsztaty rozwojowe dla młodzieży – emocje, komunikacja, relaks

Poprowadzi je psycholożka i instruktorka tańca Małgorzata Karwot. Młodzież będzie pracować nad tematami związanymi z radzeniem sobie z emocjami, rozwijaniem umiejętności komunikacji interpersonalnej, odnajdywaniem poczucia własnej wartości i wzmacnianiem pewności siebie. Nie zabraknie rozmów o własnych potrzebach, słuchaniu siebie i o tym, jak dobrze poczuć się we własnym ciele. Warsztaty będą okazją do wyrażania swoich emocji poprzez ruch, relaksację, trening uważności. Obowiązują zapisy, zgłaszać można się do 7 maja.

Warsztaty są bezpłatne, jednak obowiązują na nie zapisy, które przyjmowane są do 7 maja pod adresem i.sobota@wck.wodzislaw.pl. Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55 w. 28). Zajęcia odbędą się pod warunkiem zebrania odpowiedniej liczby osób.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj