Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wodzisław Śląski: Wraca ekobazar

Facebook Twitter

Znów będzie można nabyć zdrowe produkty. W najbliższą sobotę (6.03.) wraca na wodzisławski rynek ekobazar. Miłośnicy zdrowego stylu życia zakupy będą mogli obić już od godziny 9:00. Przypomnijmy, że tak jak w innych miejscach tu także obowiązują obostrzenia związane z pandemią. Należy m.in. mieć zasłonięte maseczką usta i nos.

Pierwsza edycja ekobazaru miała miejsce we wrześniu 2019 roku. „Wodzisławski Ekobazar” to wydarzenie stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie naturalne produkty i ekologiczne podejście do życia. Ekobazar swoją premierę miał we wrześniu 2019 roku i spotkał się z pozytywnym odbiorem mieszkańców Wodzisławia Śląskiego. Dzięki temu wpisał się również w kalendarz miejskich wydarzeń w 2021 roku.

Pierwsza tegoroczna odsłona „Wodzisławskiego Ekobazaru” odbędzie się 6 marca. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:00 na Rynku. Godzina zakończenia zależna jest od wystawców. Więcej informacji dot. „Wodzisławskiego Ekobazaru” można uzyskać pod numerem telefonu: 608 375 169.

Przebywając na zewnątrz i korzystając z „Wodzisławskiego Ekobazaru” należy przestrzegać wszystkich obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Należy m.in. mieć zasłonięte maseczką usta i nos.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 lipca 2021