Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wodzisław Śląski: Wracają zawody pływackie

Facebook Twitter

Po przerwie spowodowanej pandemią, Wodzisław Śl. znów będzie organizować pływackie zawody. Zapisy na zawody przyjmowane są do jutra.

Na krytej pływalni MANTA w piątek (19.11.) zaplanowano cykl zawodów pływackich szkół podstawowych. Zapisy na zawody do czwartku (18.11.) prowadzi MOSiR, jak to zrobić piszemy na radio90.pl. Starty pływaków rozpoczynają się o godzinie 9.00, do obiektu mogą wejść tylko zawodnicy i opiekunowie. Wszystko ze względu na sytuację epidemiczną, również dlatego nie przewidziano startu szkół z innych miejscowości.

Edycja zawodów odbędzie się 19 listopada 2021 r. (piątek) na Krytej Pływalni MANTA w Wodzisławiu Śląskim (os. 1 Maja 16c). Początek rywalizacji o godzinie 9:00.

W celu usprawnienia zapisów w dniu zawodów, opiekunowie mogą przesłać do 18 listopada 2021 r. listy startujących zawodników na adres: sport@mosir.wodzislaw-slaski.pl.

Uwaga! Na nieckę basenową nie zostaną wpuszczone żadne inne osoby poza startującymi zawodnikami i opiekunami grup (nauczyciele).

Przez wzgląd na sytuację epidemiczną w zawodach dopuszcza się start jedynie zawodników zgłoszonych przez wodzisławskie szkoły podstawowe.

Regulamin dostępny TUTAJ

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 grudnia 2021