Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wodzisław Śląski: Z parkingu skradziono… 4 ciągniki siodłowe. Policja szuka nagrań

Facebook Twitter

Cztery ciężarówki skradzione z parkingu w Wodzisławiu Śl. Policja poszukuje świadków przestępstwa, do którego doszło w poprzedni weekend.

fot. policja Wodzisław Śląski

Policja prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży 4 ciągników siodłowych marki DAF. Osoby, które w dniu 2 grudnia br. w godzinach 23-2 podróżowały śląskim odcinkiem autostrady A1 w kierunku od Świerklan do Pyrzowic i mają nagranie z samochodowej kamery, są proszone o kontakt z mundurowymi.

Policjanci Wydziału Kryminalnego wodzisławskiej jednostki Policji prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wodzisławiu Śląskim czynności śledztwa w sprawie kradzieży 4 ciągników siodłowych marki DAF. Do kradzieży doszło w dniu 2 grudnia br., z terenu parkingu przy ulicy Kokoszyckiej w Wodzisławiu Śląskim. Według dotychczasowych ustaleń śledczych sprawcy odjechali skradzionymi pojazdami autostradą A1 w kierunku Pyrzowic.

Wszystkie osoby, które w dniu 2 grudnia br., w godzinach od 23 do 2 podróżowali śląskim odcinkiem autostrady A1 od węzła w Świerklanach do Pyrzowic i posiadają nagranie z samochodowego wideorejestratora, są proszone o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim osobiście, telefonicznie: 47 85 55 266, 47 85 55 210 lub e-mail: [email protected], [email protected]

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 maja 2023