Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wodzisław Śląski: Zamknięcie Radlińskiej przesunięte. Wszystko z powodu pogody

Facebook Twitter

Remont i zamknięcie ulicy Radlińskiej w Wodzisławiu Śląskim zapowiadane na sobotę (4.06.), zostały przesunięte. Wszystko z powodu zapowiadanych burz. Prognozowane opady mogą uniemożliwić prowadzenie prac bitumicznych.

W związku z tym całkowite zamknięcie modernizowanego odcinka ul. Radlińskiej pomiędzy skrzyżowaniem z ulicą Leszka a skrzyżowaniem z ulicą Kokoszycką zostaje przełożone na poniedziałek (6.06.).

Prace będą prowadzone w godzinach od 8.00 do 19.00, po czym przywrócony zostanie ruch jednokierunkowy w kierunku dzielnicy Radlin II

Jednocześnie informujemy, że wykonawca inwestycji zapewni dojazd do Centrum Medycznego. W ramach przebudowy ul. Radlińskiej w Wodzisławiu Śląskim całkowicie modernizowany jest niespełna kilometrowy odcinek drogi. Do realizacji przewidziano przebudowę chodników, kanalizacji deszczowej oraz nawierzchni jezdni.

Całkowita wartość inwestycji to ponad 3 mln zł, z czego dofinansowanie pozyskane przez Zarząd Powiatu z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg wynosi prawie 1,7 mln zł. Resztę stanowi wkład własny, który zostanie sfinansowany z budżetów powiatu oraz miasta Wodzisławia Śląskiego.

Zobacz zdjęcia:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj