Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wodzisław: Wypowiedz się w sprawie strategii rozwoju sportu. Trzeba się zgłosić na konsultacje

Facebook Twitter

Zabierz głos w sprawie strategii rozwoju sportu. To apel do mieszkańców Wodzisławia, zainteresowanych między innymi tym, jakie dyscypliny zostaną uznane za priorytetowe na terenie miasta.

A dyskusja na ten temat była prowadzona w trakcie posiedzeń Rady Sportu, mówiliśmy w Radiu 90, że wybrała ona cztery: piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę i biatlon. O dołączenie do tego grona walczy też ju-jitsu, które w Wodzisławiu trenuje blisko 150 dzieci.

Dokument jest na biurku prezydenta, który chce usłyszeć jak najwięcej opinii i uwag, dlatego zaprasza na konsultacje online. Zaplanowano je na 15 kwietnia między 15.00 a 17.30. By wziąć udział w tym spotkaniu trzeba się zgłosić do wodzisławskiego magistratu, wystarczy wysłać maila. Zgłoszenia są przyjmowane do 8 kwietnia.

Jak się zgłosić?

Każda chętna do wystąpienia lub wysłuchania osoba powinna się zgłosić mailowo do Urzędu Miasta. W mailu kierowanym na adres rzecznik@wodzislaw-slaski.pl trzeba zawrzeć swoje imię i nazwisko, charakter uczestnika (mówca lub słuchacz) oraz, jeśli to możliwe, przynależność do danego klubu lub środowiska sportowego w mieście. Zgłoszenia mówców i słuchaczy do wysłuchania publicznego przyjmowane będą do 8 kwietnia do godziny 15.00.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 30 lipca 2021