Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wodzisław: Złodziejka butów miała więcej na sumieniu

Facebook Twitter

W jednym ze sklepów w galerii handlowej zatrzymana został kobieta podejrzana o kradzież obuwia sportowego. Już na komendzie policjanci znaleźli przy niej także substancje zabronione, które przechowywała w pudełku po cukierkach. Były to 4 woreczki strunowe z białym proszkiem.

fot.wodzislaw-slaski.policja.gov.pl

Policjanci w torebce kobiety znaleźli również nóż, magnes służący do ściągania klipsów zabezpieczających artykuły sklepowe. Wszystkie te przedmioty były ukryte w torebce pod materiałową podszewką. Ponieważ kobieta miała przy sobie klucz z hotelu, mundurowi pojechali do Mszany. Na miejscu zastali jej znajomego, który także miał przy sobie substancje zabronione. W czasie przeszukania pokoju znaleźli rzeczy pochodzące z kradzieży: buty sportowe i kurtkę.

fot.wodzislaw-slaski.policja.gov.pl

26-letnia mieszkanka Jastrzębia-Zdroju odpowie za kradzieże, których dopuściła się w krótkich odstępach czasu w jednym ze sklepów galerii handlowej na terenie Wodzisławia Śląskiego. Grozi jej do 5 lat więzienia, za posiadanie dopalaczy – wysoka grzywna. Znajomy kobiety, 48-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju odpowie za posiadanie substancji zabronionych.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2021