Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wodzisławscy seniorzy zostaną zaopatrzeni w maseczki

Facebook Twitter

Produkty wielokrotnego użytku rozprowadzi straż miejska. Mundurowych będzie można spotkać jutro (10.04.), od godz. 10:00 w okolicach Rynku, bo właśnie wtedy rozpoczyna się czas dla seniorów w sklepach, dzięki któremu mogą bezpiecznie zrobić zakupy.

fot. Katarzyna Błędowska/wodzislaw-slaski.pl

Strażników będzie można spotkać w okolicach popularnych miejsc zakupów w śródmieściu (sklep Gwarek, PSS Społem oraz Hala Targowa). Maseczki, które otrzymają seniorzy są wielokrotnego użytku. Po użyciu należy ją wyprać w temperaturze do 70 stopni i przeprasować żelazkiem z dwóch stron.

Akcja „Senior #kupujlokalnie” to kontynuacja projekty społecznego „#kupujlokalnie”, którego celem jest ratowanie lokalnych miejsc pracy i przedsiębiorców. „#kupujlokalnie” to grupa stworzona w portalu Facebook, w której reklamują się firmy z powiatu wodzisławskiego. To dla nich nieoceniona pomoc ponieważ w okresie załamania rynku gospodarczego najbardziej poszkodowane są małe firmy i firmy rodzinne.

Straż Miejska będzie rozdawać maseczki od godz. 10:00, bo właśnie wtedy rozpoczyna się czas dla seniorów w sklepach, dzięki któremu mogą bezpiecznie zrobić zakupy. Strażników będzie można spotkać w okolicach Rynku, sklepu Gwarek, PSS Społem oraz Hali Targowej. Maseczki trafią także do sklepów, które dołączyły do akcji #kupujlokalnie.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj