Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wodzisławska policja zatrzymała seryjnego włamywacza i jego kompana

Facebook Twitter

Wodzisławska policja bardzo szybko ustaliła sprawców włamanie do wiaty sklepowej w Rydułtowach. Obaj usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem, przy starszy z panów miał na sumieniu nieco więcej...

Wodzisławska policja

Tymczasowy areszt dla seryjnego włamywacza. Wodzisławska policja została powiadomiona o włamaniu do wiaty sklepowej w Rydułtowach. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez sklepowy monitoring. Jak się okazało, sprawcy użyli skradzionego samochodu i uszkodzili nim kratę wiaty sklepowej. Zabrali stamtąd wycofane z obrotu puszki kukurydzy i kontenery z pustymi butelkami po piwie.

Mundurowi szybko namierzyli sprawców i zatrzymali ich na ulicy Plebiscytowej. To mężczyźni w wieku 25 i 29 lat. Odzyskali także opla skradzionego w Radlinie. Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzut wspólnej kradzieży z włamaniem. Młodszy został objęty policyjnym dozorem, grozi mu kara nawet 10 lat więzienia. Starszy usłyszał dodatkowo 8 zarzutów między innymi włamań do sklepów i myjni samochodowych, których dopuścił się, działając w warunkach recydywy. To on jest już tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara nawet 15 lat więzienia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj