Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wodzisławska spółka Domaro ma nową szefową. Kto za Barbarę Chrobok?

Facebook Twitter

Spółka Domaro z nową szefową. Barbarę Chrobok, która została wicestarostą wodzisławskim, zastąpiła Danuta Nowicka-Zdziebko.

Wodzisławska spółka Domaro ma nową szwefową. Danuta Nowicka-Zdziebko zastąpiła na tym stanowisku Barbarę Chrobok w związku z objęciem mandatu Radnej Powiatu Wodzisławskiego oraz stanowiska Wicestarosty.

Danuta Nowicka-Zdziebko od 2004 roku była pracownikiem Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej i Remontowej w Wodzisławiu Śląskim, którego spółka …Domaro Sp. z o.o. była następcą prawnym. Do jej obowiązków od początku istnienia spółki należały czynności administracyjne oraz inne związane z eksploatacją nieruchomości, nadzorem nad czynnościami związanymi z przeprowadzeniem konserwacji, remontami, inwestycjami i rozbiórkami nieruchomości oraz dostawą i rozliczeniem mediów.

Nowa prezes spółki …Domaro jest absolwentką I stopnia Górnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie. Naukę II stopnia kontynuowała na Uniwersytecie Śląskim na kierunku ekonomia. W 2010 roku zdobyła licencję zarządcy nieruchomości, a w 2023 roku ukończyła studia podyplomowe MBA Master of Business Administration w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University (WSB-NLU) w Nowym Sączu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj