Wodzisławskie biathlonistki są najlepsze w Polsce

Reprezentantki UKS Strzał Wodzisław Śląski zostały uznane za najlepsze zawodniczki w Polce w klasyfikacji generalnej, po całym sezonie 2020.

Kinga Tkocz została najlepszą młodziczką młodszą spośród wszystkich biathlonistek w Polsce, natomiast na czwartym miejscu ex aequo znalazły się Aleksandra Ryszka oraz Amelia Józefiak.

Kolejny sukces odniosła młodziczka Otylia Kocur, która wywalczyła w klasyfikacji końcowej drugie miejsce. Przypomnijmy, że te zdolne dziewczyny wywalczyły następujące medale w Mistrzostwach Polski: złoty medal w sztafecie, złoto w biegu sprinterskim, srebro w biegu indywidualnym, brązowy medal Mistrzostwach Polski na nartorolkach, złoto, srebro i brązowy medal w Mistrzostwach Śląska. Zatem tak wspaniałe wyróżnienia nie są przypadkowe.

To ogromny sukces, który prognozuje, że jeszcze nie jeden raz będzie głośno o tych młodych zawodniczkach