Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Wodzisławskie Centrum Kultury tymczasowo zawiesza działalność Kina Pegaz

Facebook Twitter

To oczywiście w związku z obostrzeniami, jakie zaczną w naszym regionie obowiązywać od jutra (8.08.). Wodzisławskie Centrum Kultury będzie reagować na bieżącą sytuację i informować widzów Kina Pegaz co dalej.

Decyzja jest wynikiem wytycznych Ministerstwa Zdrowia, które wprowadziło regionalne obostrzenia związane ze wzrostem zakażeń dla wybranych powiatów. Powiat wodzisławski znalazł się na liście „czerwonych”, czyli tych, w których od najbliższej soboty obowiązywać będą ponownie obostrzenia. W przypadku, gdy powiat wodzisławski trafi do strefy „żółtych” powiatów, wówczas kino wznowi działalność, z zachowaniem dotychczasowego reżimu sanitarnego. Stosowne komunikaty w tej sprawie mają być ogłaszane przez rząd dwa razy w tygodniu.

Wodzisławskie Centrum Kultury będzie reagować na bieżącą sytuację w miarę zmieniających się obostrzeń i tak też będzie informować widzów Kina Pegaz.

– informuje WCK.

Pozostała działalność WCK pozostaje bez zmian. Kontakt z placówką nadal możliwy jest telefonicznie: 32 455 48 55 (wew. 25) lub przez pocztę elektroniczną: sekretariat@wck.wodzislaw.pl w godzinach pracy od 7:00 do 15:00 (w dni robocze), a osobiste załatwianie spraw możliwe jest po uprzednim umówieniu się.

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w zaplanowanych na sierpień bezpłatnych wydarzeniach online:

  • 12.08 godz. 18:00 Koncert Roberta Kempy (relacja na żywo w internecie)
  • 19.08 godz. 19:00 Występ Roksany Ostojskiej i Alicji Tarasek z Wodzisławskiej Orkiestry Rozrywkowej (relacja na żywo w internecie)
  • 27.08 godz. 19:00 Koncert zespołu Blend (relacja na żywo w internecie)

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj