Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na koncert galowy KTT SPIN

Facebook Twitter

Koncert odbędzie się 19 czerwca, w niedzielę o godz. 16:30 na scenie WCK. Publiczność zobaczy choreografie w stylu latynoamerykańskim oraz standardowym. Rok ciężkiej pracy pełnej twórczego zapału, energii i pasji, co roku owocuje dla Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN nagrodami na wielu prestiżowych konkursach tanecznych o zasięgu regionalnym, wojewódzkim, ogólnopolskim, a także międzynarodowym.

fot. wck.wodzislaw-slaski.pl

Efekty tej pracy można zobaczyć podczas koncertu galowego formacji, na który Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza już w czerwcu. Premierowe pokazy najnowszych choreografii, przepiękne stroje, wspaniałe umiejętności taneczne oraz porywająca muzyka – to wszystko zawładnie sceną WCK już wkrótce.

Magia świateł, gra kolorów, żywiołowa muzyka, czyli coś miłego dla każdego. Na scenie WCK wystąpią dzieci, młodzież, dorośli i tajemniczy gość programu. Jednym słowem zapowiada się koncert z niespodzianką

– mówi Elżbieta Lasocka, instruktor i choreograf Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN.

Klub Tańca Towarzyskiego SPIN działa przy WCK od prawie 40 lat

Formacja specjalizuje się zarówno w tańcach latynoamerykańskich jak i standardowych. Bierze udział w przeglądach i festiwalach tańca, mistrzostwach Polski, Europy i świata. Instruktorami klubu są Elżbieta Lasocka, Sebastian Lasocki oraz Julia Gawlik. Formacja działa przy Wodzisławskim Centrum Kultury. Jest corocznym pomysłodawcą i koordynatorem Wodzisławskiej Gali Tanecznej MIX. Klub prowadzi zajęcia w kilku grupach wiekowych: Spin, Venus, Carmen, Carmenki, Shadow, Back to dance, Szafir, Latino Dance. Każda z grup różni się ze względu na wiek tancerzy i stopień zaawansowania. KTT przyjmuje dzieci w wieku od 7 lat, poprzez młodzież aż po osoby dorosłe, początkujących oraz zaawansowanych w tańcu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj