Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na zabawy wokół kina

Facebook Twitter

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza dzieci w wieku od czterech do dziesięciu lat na zajęcia z cyklu „Zabawy wokół kina". Warsztaty plastyczne z bohaterami filmu „Mała Wielka Stopa 2: W rodzinie siła" odbędą się w sobotę (9.10.) o godzinie 14.00, a zaraz po nich, o godz. 15.00 można będzie śledzić ich losy w Kinie Pegaz podczas seansu filmowego.

mat. prasowe

Cykl „Zabawy wokół kina” to propozycja zachęcająca dzieci i młodzież do twórczego spędzania wolnego czasu z ulubionymi bohaterami z dużego ekranu. Informacji na temat październikowego spotkania udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Zapisy na zajęcia przyjmowane są do 8 października pod adresem: piak@wck.wodzislaw.pl. Udział w nich jest nieodpłatny.

Film animowany „Mała Wielka Stopa 2: W rodzinie siła” można będzie także zobaczyć 2, 4, 6, 8 i 10 października o godz. 15.00 oraz 3 października o godz. 10.00.

CK zachowuje wszelkie standardy związane z przestrzeganiem obowiązującego reżimu sanitarnego. Warunki uczestnictwa w zajęciach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj