Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wodzisławskie Centum Kultury: Koncert zespołu Vocalsi online

Facebook Twitter

Z powodzeniem podbijają serca publiczności swoją wokalną przebojowością i szczerością bycia na scenie. Zespół Vocalsi – bo o nich mowa – pojawią się na ekranach w środę, 14 października o godzinie 20:00. Będzie to kolejny koncert online zorganizowany przez Wodzisławskie Centrum Kultury.

fot.materiały prasowe

Grupa Vocalsi to lokalny zespół wokalny, którego początek sięga 2010 r.

Początkowo należało do niego kilka osób. Z czasem przybywało chętnych do wspólnego śpiewania. To co nas muzycznie kształtuje i gdzie najczęściej szukamy inspiracji to muzyka rozrywkowa lat 60-70-80

– mówi Urszula Wachtarczyk, liderka grupy i jej akompaniatorka.

W repertuarze zespołu znajdziemy polskie przeboje, pieśni religijne, piosenki biesiadne oraz popularne hity światowej muzyki POP. Ważnym atutem zespołu jest wspólne opracowywanie i aranżowanie wybranego utworu. Co więcej, często starają się śpiewać w układzie trzygłosowym.

Koncert zespołu odbędzie się podczas bezpłatnej transmisji na żywo w internecie w ramach akcji #siećzkulturąwdomu, w środę 14 października o godzinie 20:00 (relacja dostępna będzie na Facebooku Wodzisławskiego Centrum Kultury lub na kanale YouTube).

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2022