Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wolontariusz Roku 2022. Ostatnie godziny na zgłoszenie kandydatów

Facebook Twitter

To już ostatni moment, by zgłosić kandydatów do tytułu Wolontariusza Roku Subregionu Zachodniego 2022. Zgłoszenia są przyjmowane dziś (29.11) do godziny 15.00.

fot.pixabay.com

W tej edycji są trzy kategorie

– przypomina Anna Bulenda z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych w Rybniku.

Anna Bulenda: Serdecznie zachęcam do zgłaszania swoich kandydatów, osób zaangażowanych z całego Subregionu Zachodniego. W tym roku mamy trochę nowości, jeśli chodzi o kategorie. Tak jak w zeszłym roku mamy trzy kategorie, pierwsze dwie bez zmian: wolontariat indywidualny, wolontariat grupowy i nowość w tym roku: działania i inicjatywy na rzecz uchodźców z Ukrainy.  Rok mija pod hasłem wojny w Ukrainie, dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie takiej kategorii.

Kto może zgłosić kandydatów do nagrody?

Anna Bulenda: Zarówno osoby indywidualne jak i stowarzyszenia oraz instytucje. Każdy kto zna aktywnego wolontariusza, zachęcamy by zgłosił taką osobę do konkursu. To jedna z niewielu form, w których możemy podziękować wolontariuszom za ich zaangażowanie, poświęcony czas…

Zgłoszenia

Formularze zgłoszeniowe wraz ze zdjęciami/filmikiem należy przesłać na adres e-mail [email protected] oraz dostarczyć w wersji papierowej do Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS (Rudzka 13 B, Rybnik).

Gala Wolontariatu, w czasie którego poznamy laureatów tegorocznej edycji konkursu odbędzie się w środę za tydzień, 7 grudnia o 17.00 w rybnickiej bibliotece.

Zanim wręczone zostaną nagrody zaplanowano debatę poświęconą wolontariatowi pod hasłem „Od zrywu społecznego do regularnego wsparcia”.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2024