Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

WORD Rybnik: Za nami dzień otwarty! Była okazja by przejść próbny egzamin na prawo jazdy [FOTO]

Facebook Twitter

W sobotę (16.10.) odbył się Dzień Otwarty Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach w Oddziale Terenowym w Rybniku. Była to między innymi okazja do odbycia próbnego egzaminu teoretycznego i praktycznego na prawo jazdy kat. B.

mat. prasowe

Oprócz tego można było zapoznać się z ochotniczą służbą strażaków czy pracą policjantów rybnickiego Wydziału Ruchu Drogowego, którzy przyjechali swoimi pojazdami i udostępnili je odwiedzającym do zobaczenia. Oprócz tego, ciekawym i pożytecznym umileniem dla osób czekających w kolejce były warsztaty z zakresu pierwszej pomocy przy zadławieniu oraz nagłym zatrzymaniu krążenia – także z użyciem defibrylatora. Spotkanie było też okazją do zadawania najczęstszych pytań do Biura Obsługi.

Zobacz zdjęcia:

Dyrekcja oraz Kierownictwo dziękują za współpracę przy organizacji Dnia Otwartego w OT Rybnik Górnośląskiemu Stowarzyszeniu Ośrodków Szkolenia (GSOS), Policjantom Komendy Miejskiej Policji w Rybniku, Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybniku-Golejowie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybniku-Grabowni.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2022