Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wpadł złodziej roweru w Żorach

Facebook Twitter

Dzięki publikacjom prośby żorskiej policji, także w naszym portalu, udało się namierzyć złodzieja roweru. Pod koniec maja policjanci zwrócili się o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który w centrum miasta ukradł rower.

Mężczyzna został już przez nich namierzony i zatrzymany. We wtorek (14.07.)  32-latek usłyszał zarzuty, w tym także za inne kradzieże.

Do zdarzenia doszło na ulicy Szeptyckiego, skąd złodziej ukradł niezabezpieczony rower warty 700 złotych. Kiedy policjanci przyjęli zawiadomienie o przestępstwie od właściciela jednośladu- wszczęli dochodzenie, zabezpieczyli nagrania z monitoringu miejskiego, a także zwrócili się do internautów o pomoc w rozpoznaniu mężczyzny. Choć początkowo nie zdołano ustalić tożsamości złodzieja, a postępowanie umorzono w trybie rejestrowym, to kryminalni namierzyli go i zatrzymali wczoraj nad ranem.

Okazało się, że złodziej jednośladu ma na swoim koncie także inne kradzieże, za które, obok kradzieży roweru usłyszał już wczoraj zarzuty. 32-latkowi bez stałego miejsca zamieszkania grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj