Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wpadli kolejni pijani kierowcy, był nietrzeźwy rowerzysta

Facebook Twitter

Wczoraj (14.03.) przed 7.00 na ulicy Cichej w Jastrzębiu-Zdroju 61-letni jastrzębianin został zatrzymany do kontroli drogowej. Mężczyzna miał prawie 0,7 promila alkoholu we krwi. Policjanci zatrzymali kierującemu uprawnienia do kierowania pojazdami.

Zaledwie godzinę później, na ulicy Korfantego mundurowi zatrzymali 24-letniego kierującego oplem. Po przebadaniu okazało się, że jastrzębianin także pozwolił sobie na jazdę pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu. 24-latek niedługo cieszył się swoimi uprawnieniami, gdyż prawo jazdy zdobył w czerwcu 2021 roku. Mundurowi zatrzymali już mężczyźnie uprawnienia do kierowania pojazdami. Teraz Sąd będzie decydował o dalszym losie nieodpowiedzialnych kierowców.

Zatrzymano także kolejnego nieodpowiedzialnego cyklistę. Wczoraj (14.03.), przed 10:00 na ulicy Ranoszka mundurowi zauważyli rowerzystę, którego tor jazdy wskazywał, że może być pijany. Przypuszczenie potwierdziło się podczas legitymowania, gdy stróże prawa wyczuli od mężczyzny alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 36-latek miał promil alkoholu w organizmie. W związku z popełnionym wykroczeniem rowerzysta został ukarany za jazdę w stanie nietrzeźwości mandatem karnym w wysokości 2500 złotych.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj