Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wpadli z powodu wykroczenia, jeden z nich nie przestrzegał obowiązku zasłaniania ust i nosa

Facebook Twitter

Poszukiwani przez żorską policję wpadli, bo dopuścili się wykroczeń. To bilans minionego weekendu. Dwóch poszukiwanych wpadło po tym, jak popełniło wykroczenie, trzeci podczas kontroli drogowej. Jeden z poszukiwanych nie przestrzegał obowiązku zasłaniania ust i nosa, przez co zwrócił na siebie uwagę mundurowych.

W rejonie ulicy Nad Rudą patrol żorskiej drogówki zatrzymał do kontroli 35-letniego mieszkańca Skoczowa, który poruszał się oplem. Policyjna kontrola wykazała, że mężczyzna poszukiwany jest do ustalenia miejsca pobytu przez Prokuraturę Rejonową w Bielsku- Białej.

Kolejny z poszukiwanych wraz ze swoim kompanem został przyłapany przez policjantów bez maseczki w rejonie centrum przesiadkowego. 41-latka poszukiwał żorski sąd, który nakazał zatrzymać go i doprowadzić do zakładu karnego.

Trzeci poszukiwany kradł w popularnej sieciówce. Gdy interweniujący policjanci sprawdzili go w policyjnych systemach, okazało się, że do ustalenia miejsca pobytu poszukuje go Prokuratura Rejonowa w Żorach.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2022