Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wraca żorska akcja „Bezpłatne poniedziałki dla mieszkańców”

Facebook Twitter

Żory wracają z propozycją "Bezpłatne poniedziałki dla mieszkańców". Dziś (29.05.) otwarte zostają baseny i aquaparki. A od poniedziałku (31.05.) żorzanie ponownie będą mogli za darmo skorzystać z atrakcji Aquarionu.

fot. zory.pl

Park Wodny Aquarion oferuje mieszkańcom bezpłatne korzystanie z wodnych atrakcji przez pierwsze 60 minut. Aby skorzystać z oferty, należy rozpocząć pobyt w obiekcie w godzinach pomiędzy 6:00 a 6:59 lub pomiędzy 18:00 a 18:59 w każdy poniedziałek, poza poniedziałkami, w które wypada dzień ustawowo wolny od pracy oraz w trakcie trwania przerwy technicznej. Jeśli wizyta w parku wodnym potrwa dłużej niż 60 minut, to za dodatkowy czas mieszkaniec będzie musiał dopłacić indywidualnie, zgodnie z obowiązującym cennikiem.

fot.zory.pl

Skorzystanie z programu jest możliwe na podstawie specjalnego biletu, uzyskanego w przedziale czasu objętym programem. Nieodpłatne wejścia dla mieszkańców nie obejmują wejść grup zorganizowanych, uczestników zajęć ujętych harmonogramem oraz korzystania z zajęć dodatkowych, takich jak: wszystkie formy Aqua Fitness czy zajęcia nauki pływania (indywidualne lub grupowe). Liczba osób korzystających z bezpłatnych wejść do Parku Wodnego Aquarion jest ograniczona – w ciągu jednej godziny mogą z niego korzystać maksymalnie 143 osoby.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lipca 2024