Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wracają bezpłatne poniedziałki w Aquarionie

Facebook Twitter

Już od tego poniedziałku (21.09.) mieszkańcy ponownie będą mogli za darmo skorzystać z atrakcji Parku Wodnego. Wraca miejski program „Bezpłatne poniedziałki dla mieszkańców”. W ostatnich miesiącach, z uwagi na nałożone ograniczenia program był zawieszony.

fot. zory.pl

By skorzystać z wodnych atrakcji należy rozpocząć pobyt w obiekcie w godzinach pomiędzy 6:00 a 6:59 lub pomiędzy 18:00 a 18:59 w każdy poniedziałek. Bezpłatne jest korzystanie z obiektu przez pierwsze 60 minut i dotyczy to jedynie wstępu na basen. Skorzystanie z programu jest możliwe na podstawie specjalnego biletu.

Do dyspozycji mieszkańców są różne atrakcje, takie jak: zjeżdżalnie, rwąca rzeka, grota solna, jacuzzi czy sauny. Jeśli wizyta w parku wodny potrwa dłużej niż 60 minut, to za dodatkowy czas mieszkaniec będzie musiał dopłacić indywidualnie, zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Skorzystanie z programu jest możliwe na podstawie specjalnego biletu, uzyskanego w przedziale czasu objętym programem. Nieodpłatne wejścia dla mieszkańców nie obejmują wejść grup zorganizowanych, uczestników zajęć ujętych harmonogramem oraz korzystania z zajęć dodatkowych, takich jak: wszystkie formy Aqua Fitness czy zajęcia nauki pływania (indywidualne lub grupowe). Liczba osób korzystających z bezpłatnych wejść do Parku Wodnego Aquarion jest ograniczona – w ciągu jednej godziny może z niego korzystać maksymalnie 188 osób.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj