Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wreszcie można skorzystać z wyremontowanych saun w Pawłowicach

Facebook Twitter

Wreszcie można skorzystać z wyremontowanych saun w Pawłowicach. Luzowanie obostrzeń sprawiło, że gmina może już zaprosić mieszkańców i nie tylko na chwilę relaksu do swojego ośrodka.

Sauna w Pawłowicach fot. www.pawlowice.pl

W ofercie mają cztery sauny: parowa (rzymska), suchą (fińska), mokrą oraz z saunę INFRARED połączoną z tężnią solną. Ta ostatnia jest alternatywą dla tradycyjnej sauny, bo w saunie na podczerwień nie jest ogrzewane powietrze, a jedynie ludzkie ciało. Ta właściwość od lat jest wykorzystywana w medycynie w leczeniu bólu, stanów zapalnych czy pourazowych. Łączna powierzchnia Strefy Saun to ok. 130 metrów kwadratowych. Ponadto w strefie saun zamontowano lodospad, który pozwoli szybko się schłodzić. Odetchnąć można w przestronnej strefie wypoczynkowej, w której ustawione są leżaki, a w chłodne dni można wyjść na taras, na którym będzie można się ochłodzić i zaczerpnąć świeżego powietrza.

Pawłowice wykorzystały czas zamknięcie obiektów sportowych na duży remont. Koszt całej inwestycji to ok. 600 tys., w całości pokryty został z budżetu gminy.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 13 lipca 2024