Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wrześniowy prezent od IBUK Libra. Uzyskaj darmowy dostęp do książki elektronicznej

Facebook Twitter

Czy można zrobić własne domowe laboratorium anatomiczne? Raciborska biblioteka oraz platforma Ibuk Libra proponują swoim czytelnikom darmowy dostęp do książki elektronicznej Laboratorium w szufladzie. Anatomia człowieka Zasława Adamaszka.

fot.pixabay.com

Ten i inne e-booki można wypożyczyć za darmo, bez wychodzenia z domu. Aby uzyskać kod dostępu do platformy IBUK Libra należy zgłosić się do najbliżej filii lub oddziału biblioteki.

„Laboratorium w szufladzie”

To cykl książek przeznaczonych dla osób ciekawych świata, pasjonatów, hobbystów, a przede wszystkim praktyków. Czytelnicy znajdą w nich wiele inspiracji do doświadczeń i eksperymentów. Laboratorium w szufladzie. Anatomia człowieka to książka dzięki której samodzielnie odkryjesz jak fascynujący, niezwykły i tajemniczy jest ludzki organizm. Miliardy neuronów układu nerwowego, tysiące kilometrów naczyń krwionośnych, setki metrów powierzchni sorpcyjnych w jelitach i płucach. Nasze serce pompuje cysterny krwi, a więzadła są mocniejsze niż powłoki kamizelek kuloodpornych. [opis wydawcy]

fot.pixabay.com

Książka dostępna będzie do 30 września 2021 roku.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj