Wsiadł na motorower a w organizmie buzowały 3 promile alkoholu
Miał 3 promile alkoholu a mimo to wsiadł za kierownice motoroweru. Na ulicy Arki Bożka w Raciborzu mundurowi zatrzymali do kontroli jednoślad.

Szacowany czas czytania: 00:16
Od kierującego 43-latka wyczuli silna woń alkoholu, potwierdziło to badani alkomatem, miał w wydychanym powietrzu aż 3 promile alkoholu. Stwierdził, że wsiadł na motorower bo musiał jechać do sklepu. Mężczyzna stanie przed sądem, grozi mu wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów do trzech lat.