Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Wsiadł na motorower a w organizmie buzowały 3 promile alkoholu

Miał 3 promile alkoholu a mimo to wsiadł za kierownice motoroweru. Na ulicy Arki Bożka w Raciborzu mundurowi zatrzymali do kontroli jednoślad.

Kradzieże rowerów w Cieszynie
zdjęcie poglądowe / fot. FB/Policja Racibórz

Szacowany czas czytania: 00:16

Od kierującego 43-latka wyczuli silna woń alkoholu, potwierdziło to badani alkomatem, miał w wydychanym powietrzu aż 3 promile alkoholu. Stwierdził, że wsiadł na motorower bo musiał jechać do sklepu. Mężczyzna stanie przed sądem, grozi mu wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów do trzech lat.

Pijany kierowca w Jastrzębiu. Usiadł za kierownicą, chociaż wcześniej pił alkohol. Zatrzymano go przy rutynowej kontroli

Autor: Robert Krzyżaniak

REKLAMA