Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wspaniali. Niepowtarzalni i jedyni w swoim rodzaju!

Facebook Twitter

Adam idzie na kabaret w Chorzowie, Monika i "Budyń" w Żorach, Olimpia i Gosia w Pszowie a Sara w Piekarach, Adam może się szykować na spotkanie z Kabaretem Młodych Panów w Bielszowicach. Rozdaliśmy zaproszenia na październikowe spotkania z kabaretem w regionie. Słuchacze Radia 90 opisywali mężczyzn, chłopaków, facetów 2020. Jaki obraz się wyłania?

Wspaniali. Niepowtarzalni i jedyni w swoim rodzaju. Eksperci od wszystkiego.

– napisał Adam z Wodzisławia, potem tłumaczył to w programie popołudniowym w Radiu 90:

Monika z Jastrzębia pisała kilka razy, opisując współczesnych panów:

Współcześni mężczyźni są trochę jak kobiety ponieważ chodzą do kosmetyczki, czasami ubierają się jak kobiety, gadają jak kobiety i częściej płaczą.

Mariusz z Jastrzębia dodawał:

Dzisiejsi mężczyźni są bardziej delikatni niż kiedyś ponieważ bardziej dbają o urodę aby podobać się płci pięknej .

Paweł z Żor napisał krótko:

Współcześni mężczyźni są prości z masą i romantyczni, dbający o swoje kobiety.

Klaudia z Żor pozdrawiała serdecznie mężczyzn:

Współcześni mężczyźni są w tych czasach strasznie zadbani i eleganccy, fit i zapracowani choć zdążają się wyjątki, ale myślę, że nasza płeć przeciwna nie jest w tych czasach taka zła. Pozdrowienia dla tych naszych mężczyzn.

Trochę więcej o mężczyznach napisała Olimpia z Wodzisławia:

Pracuję w firmie transportowej. Na 100% załogi 99 % to mężczyźni. Pracuję w tej firmie baaardzo długo i z tego co obserwuję na przełomie wielu lat, to ubytek testosteronu u moich kolegów. Niestety spodobało im się też plotkarstwo, głęboko posunięte marudzenie i niestety dane słowo już nic dla nich nie znaczy, że o punktualności nie wspomnę. Aczkolwiek nie wszystkich do jednego wora… Mam też w pracy takich, którym cały czas dopisuje humor, i sami od siebie potrafią zrobić i naprawić wszystko, zanim się ich o coś poprosi. Jest jeszcze nadzieja w naszym narodzie!

Tak sobie myślę, że może to wirtualne życie zabrało trochę dobrego z naszych chłopaków. Możliwość stwarzania pozorów stała się wygodniejsza niż „pradawne” wykazywanie się na żywo. Mimo wszystko są ważni w naszym kobiecym życiu więc z całego serca wszystkich pozdrawiam.

Z Olimpią rozmawialiśmy tego popołudnia:

Gosia z Rydułtów też przedstawiła dłuższy opis:

Jeśli chłopak urodził się w Dzień Chłopaka to z pewnością jest wyjątkowy :) Znam takiego jednego! A nawet jest moim mężem. I jak to typowy facet ma swoje plusy i minusy… A ponieważ w domu przewaga chłopaków – to wiem o nich całkiem sporo. Ja oczywiście wymagam od nich dużo – oni nie ogarniają jeszcze więcej. Czy można zgubić 4 duże dynie w drodze do szkoły? TAK! I nigdy się nie odnalazły… Czy można wyjść z synem ubranym w kurtkę i inne zimowe rzeczy, ale w kapciach? TAK! Tatuś potrafi… Czy można iść do przedszkola w spodniach a pod spodem mieć piżamę? TAK! I cały dzień synowi to nie przeszkadzało… Tacy właśnie są moi trzej chłopcy, panowie, ukochani mężczyźni :)

Wszystkim chłopakom polecam książkę: „To nie draka! Świetne rady dla chłopaka” autorstwa Martina Olivera. Serdecznie pozdrawiam moich i wszystkich chłopaków.

Współczesny facet to gatunek na wymarciu podlegający ochronie.

– pisze Adam z Rudy Śląskiej:

Pod gęstą brodą kryje się wystraszony mężczyzna w obcisłych spodniach rurkach i odsłoniętych kostkach (bo w sklepach popularnych marek brak szerokich nogawek i długich skarpetek). Facet XXI w. to tytan sportu: godzinami trenuje zmianę kanałów sportowych na pilocie, a biceps ćwiczy z obciążeniem butelki ze złocistym napojem zajadając pizzę. Od tego wzoru występują odstępstwa, ale to już temat na inne opowiadanie…

Sara ze Szczerbic:

Twardzi, zaradni biorący od życie to co chcą ale w domowym zaciszu pragną uczucia spokoju, wyrozumienia i miłości.

Ania z Rybnika oceniła ich po śląsku:

Bez nich by nom się mierzło. Chopy tera są szwarne, wyzgerne i yntyligyntne. Piyknie sie oblykajom bestoż nom frelom sie podobajom. Jo mom swojigo co mi fest przaje. Keby my Wasze bilety wygrali to by my razem chentnie se pohulali.

Dziękujemy za udział w naszej zabawie. Osoby, które zdobyły wejściówki zostały powiadomione telefonicznie lub mailowo! Zwycięzcom gratulujemy, bawcie się dobrze z Kabaretem Młodych Panów.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 10 maja 2021