Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej… Sieć sklepów JULA zaprasza do zabawy [KONKURS w RADIU 90]

Facebook Twitter

Sieć sklepów JULA zaprasza do konkursu: "Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej". Pytamy słuchaczy Radia 90 co sprawia, że w swoim domu czujemy się najlepiej? Do zdobycia karty podarunkowe do sklepów JULA. Już 12 czerwca otwarcie sklepu JULA w Jastrzębiu- Zdroju.

Jula w Jastrzębiu- Zdroju

Jula. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej…

Pytamy słuchaczy Radia 90 o to, co sprawia, że w swoim domu czujemy się najlepiej?

Wygodny fotel? Znoszone ulubione kapcie? Jedyna poduszka, którą potrafisz idealnie ułożyć pod głową, a może własny taras z ulubionym widokiem?

Napisz i wygraj 3 karty podarunkowe do sklepów JULA, każda o wartości 500 złotych. Konkurs trwa od poniedziałku (10.06) do piątku (14.06). Czekamy na zgłoszenia w piątek (14.06) do godziny 14.00. Finały w programie popołudniowym od 13.00 do 18.00.

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE, ZABAWA ZAKOŃCZONA

Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej Konkurs JULA w Radiu 90 _Regulamin

REKLAMA

Szwedzka sieć multimarketów Jula otworzy swój sklep w Parku Handlowym Karuzela w Jastrzębiu-Zdroju. To będzie 21. punkt w Polsce, a 140. na świecie. Ten raj dla majsterkowiczów, profesjonalistów i wszystkich osób aktywnych, swoich pierwszych gości przywita 12 czerwca 2024 roku o godzinie 9.00 rano. W dniu otwarcia na odwiedzających czekają niezwykle atrakcyjne oferty i niespodzianki.

W czerwcu Ślązacy będą mogli robić zakupy w kolejnym, już trzecim multimarkecie Jula w tym województwie. Po Gliwicach i Bielsku- Białej Jula otworzy się w Jastrzębiu- Zdroju. Mieszkańcy tego miasta i jego okolic będą mogli wybierać z ponad 15 tysięcy produktów, jakie ma ona w swojej ofercie. Jula to sklep inny niż wszystkie – tu każdy znajdzie coś dla siebie: starsi i młodsi, mężczyźni i kobiety – ci, którzy chcą być samowystarczalni i szukają inspiracji. Od kosiarki po wędkę. Wszyscy kreatywni i aktywni znajdą w Jula osiem odrębnych działów: narzędzia i maszyny, artykuły budowlane i farby, elektryka i oświetlenie, odzież i artykuły BHP, ogród, wypoczynek, motoryzacja oraz gospodarstwo domowe. Jula szczyci się również starannie dobranymi produktami w ramach marek własnych, niedostępnych w innych sklepach, które zdążyły wyrobić sobie renomę na wymagającym rynku skandynawskim. Co warte podkreślenia, produkty dostępne w JULA, są kupowane przez sieć od producentów bez pośredników, co przekłada się na ich atrakcyjne ceny. Już dziś można lepiej poznać ofertę Jula na stronie internetowej www.jula.pl oraz dokonać zakupów w sklepie internetowym.

Jula w Jastrzębiu- Zdroju

Jastrzębie- Zdrój jest dla nas ważną lokalizacją i nie możemy się doczekać otwarcia sklepu w tym mieście. Placówka jest częścią naszej ekspansji w Polsce i widzimy tu ogromny potencjał. Bardzo interesujące będzie śledzenie rozwoju Jula w Jastrzębiu-Zdroju

– mówi Johan Sjöhagra, CEO Jula AB.

Województwo śląskie stanowi istotny w naszej ekspansji, zatem cieszę się niezmiernie, że nasz kolejny sklep otwieramy właśnie tu. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju przygotują nam ciepłe powitanie – zwłaszcza, że wiemy, iż z niecierpliwością czekają na ten sklep. Zresztą tu na Śląsku mamy naszych wymarzonych klientów – tysiące zaradnych i aktywnych ludzi ceniących ekonomiczne rozwiązania. Z uwagi na bliskość granicy spodziewamy się także sporego zainteresowania wśród klientów ze Słowacji i Czech. Jestem przekonany, że wszyscy docenią nie tylko nasz asortyment, ale także niespotykaną na te czasy ofertę – w Jula pomimo inflacji, jesienią ubiegłego roku, zdecydowaliśmy się na obniżenie cen ponad czterem tysiącom produktów.

– podsumowuje Arnold Brzeziński, Country Operations Manager, Jula Poland.

JULA w Jastrzębiu- Zdroju

• powierzchnia – 2344 m2
• asortyment – wysokiej jakości marki własne jak również wyselekcjonowane marki międzynarodowe
• zatrudnienie w sklepie – 15 pracowników (dodatkowo firmy zewnętrzne)
• adres: Jula, Park Handlowy Karuzela, ul. Armii Krajowej 5, 44-338 Jastrzębie-Zdrój

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj