Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wszyscy jesteśmy dziećmi! Zaproszenie do udziału w grze miejskiej!

Facebook Twitter

Pamiętacie zabawę w podchody? W podobny sposób będzie można grać w Rybniku-Niewiadomiu. Na sobotę (25.04.) tamtejszy dom kultury zaplanował ciekawą trasę i interesujące zadania dla całych rodzin.

Ważne, by jedna osoba była pełnoletnia. Gra Miejska wystartuje o 15.00.

– wyjaśnia Ilona Zegarska z Domu Kultury w Rybniku-Niewiadomiu, placówka w ten sposób będzie świętować jubileusz 60-lecia istnienia. W grze liczyć się będzie przede wszystkim dobra zabawa:

Uczestnicy powinni zabrać ze sobą aparat fotograficzny lub telefon z aparatem – może się przydać! Dodatkowe punkty będą przyznane za udział w zabawie w przebraniach:

Zgłosić swój zespół do gry miejskiej „Wszyscy jesteśmy dziećmi” będzie można w sobotę (25.04.) w Domu Kultury w Niewiadomiu między 12.00 a 14.30. Do czwartku (23.04.)  możliwa jest też rejestracja za pośrednictwem strony internetowej.

W tym celu należy wejść  na www.dkniewiadom.eu od 20 do 24 kwietnia do godz. 22.00 i wypełnić formularz. Na osoby korzystające z internetowej rejestracji będzie czekało już pierwsze zadanie do rozwiązania, za które drużyna otrzyma pierwsze punkty. Ci, którzy skorzystają z internetowej rejestracji muszą zgłosić się w Domu Kultury w dniu imprezy najpóźniej do 14.30.

Do gry przyjętych zostanie 150 osób!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 marca 2021