Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wszystko dla domu i ogrodu znajdziesz w Wodzisławiu. Sieć sklepów PSB Mrówka powiększyła się o kolejny market [materiał partnera]

Facebook Twitter

Sklep sieci PSB mrówka uroczyście otwarty w Wodzisławiu Śląskim. Zrobimy tam zakupy dla domu, mieszkania i ogrodu. Jaki dokładnie asortyment znajdziemy i czym market wyróżnia się od innych?

Rozmawialiśmy z Arkadiuszem Wojciechowskim, prezesem grupy HD.

Radio 90: Wodzisławianie, mieszkańcy okolicy i nie tylko mają nowe miejsce na mapie sklepów budowlanych.

Arkadiusz Wojciechowski: To wielki dzień dla naszej firmy, naszej branży i dla naszego miasta. Dzięki półrocznym staraniom udało się otworzyć sklep samoobsługowy dom i ogród PSB Mrówka w Wodzisławiu Śląskim.

Radio 90: Co oferuje sklep?

Arkadiusz Wojciechowski: Oferta jest bardzo szeroka, posiadamy wykończenia wnętrz, artykuły malarskie, wykończeniowe, rzeczy do domu i ogrodu, a także podstawowe materiały budowlane.

Radio 90: W Wodzisławiu była potrzeba, żeby PSB Mrówka zagościła w Wodzisławiu.

Arkadiusz Wojciechowski: Tak, prowadzimy składy budowlane, firmę Handlobud od kilkudziesięciu lat. Klienci potrzebują mieć punkt samoobsługowy, gdzie mogą towar dotknąć i go ocenić.

Radio 90: Firma Handlobud i sklep Mrówka będą się wzajemnie uzupełniały?

Arkadiusz Wojciechowski: Dokładnie, oferta handlowa firmy Handlobud uzupełni ofertę marketu Mrówka, jeżeli chodzi o kompleksowość przy budowie każdego domu.

Radio 90: Dzisiaj klienci są coraz bardziej wymagający, sklep Mrówka zapewnia kompleksową obsługę?

Arkadiusz Wojciechowski: Jesteśmy 336 Mrówką w Polsce, chcemy koncepcję firmy realizować także w Wodzisławiu Śląskim. Za nami oczywiście powstaną następne, sieć bardzo silnie się rozwija, a kolejne punkty rosną jak grzyby po deszczu. Dziś klienci przy wielorakim asortymencie potrzebują także kompleksowego doradztwa, opieki nasz zespół jest gotowy i przeszkolony w odpowiednim zakresie. Bardzo mocno wierzę w ten zespół i z tego miejsca już teraz dziękuję za to, co już udało nam się razem osiągnąć.

Radio 90: Jakie elementy składają się na cały market PSB Mrówka w Wodzisławiu?

Arkadiusz Wojciechowski: Zacznę od tego, że mamy przed sklepem duży parking z łatwym dojazdem i odjazdem. W środku jest mały pasaż handlowy, składają się na niego: piekarnia z codziennie świeżym pieczywem, biura podróży Tui i Forte, kantor, apteka, która działała w tym miejscu już kilka ładnych lat. Od nowego miesiąca pojawi się także salonik prasowy firmy Inmedio. Zapraszamy przedsiębiorców do współpracy, jeden lokal jest jeszcze wolny.

Radio 90: Jakie działy składają się już na sam sklep PSB Mrówka?

Arkadiusz Wojciechowski: Mamy dział instalatorski, z płytkami i panelami, elektronarzędziami, materiałami do wykończenia typu kołdry, firanki i pozostałymi rzeczami końcowymi dla domu i mieszkania. Mamy bardzo duży dział z farbami, jest dział budowlany oraz rozwijający się i już duży dział z asortymentem do ogrodu.

Radio 90: Byliśmy na dziale ogrodniczym, jest tam kolorowo.

Arkadiusz Wojciechowski: Będziemy go jeszcze rozwijali, mamy rośliny od polskich producentów, z paszportami, także powinny długo zachować swoją świeżość. Stawiamy na jakość roślin, jakie proponujemy naszym klientom. Mamy sprawdzonego producenta z Bielska-Białej, chcę również zaznaczyć, że bardzo chcemy współpracować ze sprawdzonymi, lokalnymi szkółkami, po to, żeby nasz wodzisławski biznes razem ze sobą współpracował.

Radio 90: Co jeszcze wyróżnia sklep PSB Mrówka?

Arkadiusz Wojciechowski: Naszym wyróżnikiem będzie miejsce do projektowania łazienek oraz kuchni. Kuchnie sprowadzamy w bardzo szybkim terminie od dużego, polskiego producenta. Postaramy się zaproponować bardzo konkurencyjne ceny. Każdy klient, który przyjdzie z wielkością swojego pomieszczenia i wyrazi chęć zaprojektowania u nas łazienki czy też kuchni otrzyma od nas ofertę skrojoną do swoich potrzeb.

Radio 90: Sklep PSB Mrówka zamierza się również angażować społecznie.

Arkadiusz Wojciechowski: Firma Handlobud, którą reprezentuje, zawsze udzielała się społecznie. Wspieramy szkoły, przedszkola, wydarzenia w Wodzisławiu. Nasza lokalna Mrówka także będzie wspierała takie inicjatywy. Najbliższe akcje to „Bezpieczna droga do szkoły”, która polega na edukacji dzieci i młodzieży, jak bezpiecznie dotrzeć do szkoły i do domu. Przed nami także „Wiosna z Mrówką”, jest to projekt edukacyjny związany z ekologią. Polega na sadzeniu drzewek i opiece nad roślinami w przestrzeni publicznej. Chcemy tą akcją poszerzać świadomość ekologiczną wśród lokalnej społeczności.

Radio 90: Na koniec naszej rozmowy zaprośmy wszystkich do odwiedzenia sklepu PSB Mrówka.

Arkadiusz Wojciechowski: Zapraszam wszystkich mieszkańców Wodzisławia, okolic, gości przyjezdnych do zobaczenia naszej oferty, sprawdzenia jakości towarów i usług. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, co jeszcze możemy poprawić i co możemy jeszcze zaproponować w asortymencie sklepu. Zapraszamy do polskiej sieci i do polskich przedsiębiorców. Czekamy na Państwa.

Sklep PSB Mrówka w Wodzisławiu Śląskim otwarty jest od poniedziałku do piątku od godz. 7.00 do 20.00 oraz w soboty od 08.00 do 18.00. Sklep posiada także swój fanpage na Facebooku.

Adres

  • Ks.Płk.Wilhelma Kubsza 32,
  • 44-300 Wodzisław Śląski
  • tel. 32 440 99 80

Jak dojechać

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 31 maja 2023