”Wszystko idzie zgodnie z planem”. MTS Żory z czwartym zwycięstwem w sezonie

Piłkarki ręczne MTS-u Żory nie zwalniają tempa. Zespół jest niepokonany w tym sezonie, w weekend żorzanki wygrały już czwarty mecz. Tym razem na wyjeździe pokonały 36:24 AZS-AWF Handball Wrocław. Po pierwszych wyrównanych minutach spotkania, MTS zyskał przewagę i do przerwy prowadził już 20:11. Ostatecznie wygrał różnicą 12 bramek.

MTS Żory

Mówi trener drużyny z Żor:

Bartłomiej Duda: 4 spotkania i 4 zwycięstwa, myślę że wszystko idzie zgodnie z planem. Co do meczów, pojechaliśmy po 3 punkty i mamy je w kieszeni, wiedzieliśmy co Wrocław gra, to co sobie założyliśmy zostało zrealizowane, aczkolwiek początek był nerwowy, musieliśmy się wstrzelić ale jak obrona zaskoczyła tak uruchomiliśmy kontry i z wyniku 5:5 zrobiło się 10:5…

MTS Żory

W tabeli żorzanki są na drugi miejscu, ale mają tyle samo punktów co pierwszy Ruch Chorzów. Oba zespoły zmierzą się ze sobą w Żorach 7 listopada. Wcześniej, bo już w najbliższą środę ( 27.10.) MTS zagra u siebie mecz Pucharu Polski. Przeciwnikiem będzie SPR Sośnica Gliwice.