Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wybieracie się na mecz reprezentacji na Stadion Śląski? Mamy dla Was kilka przydatnych informacji

Facebook Twitter

Dziś (27.03.) polscy piłkarze podejmować będą na stadionie śląskim w Chorzowie, Koreę Południową. Na ten mecz wybiera się także wielu mieszkańców naszego regionu. Jeśli pojedziecie samochodem, możecie go zostawić w Katowicach przy cmentarzu centralnym.

Stamtąd na stadion pojedziecie autobusem- mówi Krzysztof Klimosz, prezes Stadionu Śląskiego:

Uruchamiamy linię autobusową, sprzed cmentarza komunalnego w Katowicach, korzystając z tego, że tam jest dużo miejsc parkingowych. Proponujemy, aby tam ludzie zostawiali swoje samochody i mogli dojechać na stadion. Dodatkowo organizatorzy transportu zwiększają częstotliwość kursów tramwajów na liniach 6, 11 i 19. Pomimo tego, że będzie wieczór, będą jeździć tak jak w ciągu dnia.

 Darmowe przejazdy na bilecie na mecz obowiązują też w pociągach Kolei Śląskich- zapowiada Wojciech Dinges z Kolei Śląskich:

Na podstawie wejściówek na mecz, przez cały dzień aż do godziny 1.00 w nocy, można korzystać z oferty pełnej Kolei Śląskich.

Policyjna infolinia dla kibiców. Do godziny 21.00 można dzwonić na numer 32 200-11-11, aby uzyskać informacje o bieżącej sytuacji na drogach oraz sposobie dojazdu na stadion w Chorzowie.

O tym jak dojechać na stadion czytajcie TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj