Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Wybory prezydenckie: jak mieszkańcy komentują ich wynik?

Wybory prezydenckie za nami. Zwycięsko wyszedł z nich kandydat Prawa i Sprawiedliwości Karol Nawrocki, który w sierpniu zostanie zaprzysiężony na kolejnego prezydenta Polski. Mieszkańców regionu pytamy o powyborczy komentarz.

Wybory prezydenckie
fot. Radio 90

Szacowany czas czytania: 00:28

Karol Nawrocki wygrywa wybory prezydenckie. Wygrywa również w Rybniku komentarze powyborcze mieszkańców zebrał Arkadiusz Żabka:

Ja się bardzo cieszę, że wygrał kandydat prawicowy. (…) Załamany! Naszą głupotą, indolencją. Najstraszniejsze, że ludzie tego nie rozumieją… (…) Musimy to przetrwać (…) Bardziej się cieszę, głosowałem na Karola Nawrockiego, jego przeszłość mi nie przeszkadza (…)

Czytaj także:

 

REKLAMA