Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wygrana piłkarzy Odry Wodzisław z protestem w tle. Pniówek Pawłowice przegrał kolejny mecz

Facebook Twitter

W sobotę (04.09.) wodzisławianie pokonali na własnym stadionie 2:1 rezerwy Górnika Zabrze. Gole dla gospodarzy w pierwszej części meczu strzelili Marcin Wodecki i Jan Borek. Wodzisławianie wyszli jednak na mecz z 10 minutowym opóźnieniem.

Pniówek Pawłowice
Fot.pixabay.com

W ten sposób chcieli zwrócić uwagę na sytuacje właścicielom klubu. Fakt, że do tej pory klub nie otrzymał ostatniej raty z umowy zawartej z urzędem miasta oraz brak podpisanej umowy z magistratem na promowanie Wodzisławia w obecnych rozgrywkach ligowych. O tej sytuacji i o spotkaniu mówił nam po meczu pomocnik Odry:

Marcin Wodecki: Cieszą 3 punkty, bo na pewno chcieliśmy wygrać. Byliśmy wkurzeni, że to wszystko się tak potoczyło. Jakiś lekki strajk, miasto powinno współpracować z nami, my chcemy dobrze i robimy wszystko żeby tak było i myślę, że konsekwentnie graliśmy na boisku, pokazaliśmy charakter, mogliśmy dzisiaj więcej bramek zdobyć, ale brakło nam kropki nad i, to zasłużone 3 punkty.

Drugi nasz trzecioligowiec Pniówek Pawłowice przegrał kolejny mecz. Tym razem u siebie 0:2 z Lechią Zielona Góra. Odra ma 11 punktów i jest w tabeli grupy trzeciej III ligi na czwartym miejscu, Pniówek z pięcioma punktami zajmuje 16. miejsce. W środę (08.09.) pawłowiczanie zagrają na wyjeździe z Gwarkiem Tarnowskie Góry, wyjazdowy mecz Odry przeciwko Karkonoszom Jelenia Góra został przełożony na 22 września.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lipca 2024