Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wyjątkowy koncert w teatrze. Muzyka na scenie w Cieszynie

Facebook Twitter

"Dziś się w Cieszynie i w regionie wygrzmi i wypada, w niedzielę będziemy mogli skupić się na muzyce" - mówi radiu 90 Anita Binek, konferansjerka Artis Symphony Orchestra, która w niedzielny wieczór da koncert w teatrze w Cieszynie.

koncert w teatrze

Koncert w teatrze w Cieszynie już w niedzielę

To będzie koncert pod tytułem „W nas i wokół nas”, Anita Binek przy naszym telefonie, co będzie wyjątkowego na tym koncercie?

Anita Binek: Myślę, że taka różnorodność, jeśli chodzi o taki muzyczny i czasowy charakter tych piosenek, bo będą się przeplatać w czasie koncertu piosenki z lat trzydziestych, będą się przeplatać piosenki bardziej współczesne, ale również będą się przeplatać piosenki rockowe, bo wykonywane przez Janis Joplin, czy Jima Morrisona obok piosenek Anny Jantar, czy Haliny Kunickiej. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, jakąś taką perełkę muzyczną będzie mógł wyłuskać z tej różnorodności…

Radio 90: I będzie mógł razem z wami pośpiewać.

Anita Binek: Myślę, że tak, bo np. „Ada to nie wypada”. To jest chyba znana piosenka. Czy „Nic nie może przecież wiecznie trwać” też myślę, że jest znana publiczności. Fajnie, że mamy też gości. Podczas koncertu z Artist Symphony Orchestra nie tylko wystąpią soliści, którzy są na co dzień z orkiestrą związani, czyli Marta Kaczmarczyk, Natalia Bukowska, Filip Hauffmann. Ale mamy gości i to ciekawych gości. Wystąpi pani Olga Bończyk, Iwona Loranc i Jarek Basik. Serdecznie zapraszamy. Kto jeszcze nie ma planów na niedzielny wieczór. Może sobie zarezerwować czas i spędzić go z nami.

„W nas i wokół nas”, koncert w Cieszynie o 18.00.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 lipca 2024