Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wymień selfie na nagrodę. To propozycja z Czerwionki-Leszczyn

Facebook Twitter

Gmina zaprasza na swoje trasy przyrodnicze, wszystkie są oznakowane i wyposażone w tablice edukacyjne. Chodzi o to, aby zrobić sobie fotkę w taki sposób aby było widać, na której ścieżce byliście.

Kiedy uzbieracie 4 zdjęcia z 4 miejsc, w Centrum Informacji Turystycznej przy ulicy Mickiewicza możecie zgłosić się po nagrodę, to koce polarowe lub turystyczne kubki termiczne. W sam raz na wycieczkę….

Ścieżki edukacyjne w Czerwionce-Leszczynach:
Dróżkę Kopruszka w sołectwie Przegędza, „Głębokie Doły”w sołectwie Książenice, „Wśród leszczyn i śladów Bartelta” w dzielnicy Leszczyny , „Śladami Belka” w sołectwie Bełk i Pojezierza Palowickiego w sołectwie Palowice. Zapraszamy również na ścieżkę edukacyjną na terenie wzgórza Ramża, na granicy dzielnic Czerwionka i Dębieńsko oraz sołectwa Bełk oraz najnowszej ścieżki „Dębieńsko” w dzielnicy Czerwionka na terenie zabytkowego osiedla patronackiego byłej kopalni.

Wszystkie trasy są oznakowane i wyposażone w tablice edukacyjne. Na turystów czekają nagrody! Wystarczy odwiedzić cztery spośród wymienionych siedmiu miejsc i zrobić sobie zdjęcie na tle dowolnej tablicy edukacyjnej na trasie ścieżki, aby zdobyć gwarantowaną nagrodę. Cztery zdjęcia, każde z innej ścieżki edukacyjnej, należy okazać (w formie papierowej lub elektronicznej np. w telefonie) w Centrum Informacji Turystycznej przy ulicy Mickiewicza 10.  Na pierwszych 500 uczestników konkursu czekają do wyboru – koce polarowe lub turystyczne kubki termiczne.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj