Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wymuszenie na DW 935

Facebook Twitter

Rybniccy policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj (20.05.), na DW 935, na odcinku Pszczyna-Racibórz.

Jak wstępnie ustalili policjanci z drogówki rybnickiej komendy, w środę po godzinie 14.00, na odcinku drogi Pszczyna-Racibórz DW 935 , kierujący busem, jadąc w kierunku Raciborza, zmieniając pas ruchu z prawego na lewy, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu audi. W efekcie 29-latek gwałtownie zahamował, stracił panowanie nad pojazdem i wpadł w poślizg. Następnie wypadł z jezdni, dachował i uderzył w płot ogrodzenia dźwiękochłonnego. Kierowca białego busa odjechał z miejsca zdarzenia.

Choć zdarzenie wyglądało poważnie, na szczęście okazało się niegroźne w skutkach. Mieszkaniec powiatu pszczyńskiego doznał ogólnych potłuczeń ciała. Rybniccy policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Policja apeluje!

Po raz kolejny apelujemy do kierujących o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego! Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo, jako uczestników ruchu drogowego, zależy w głównej mierze od nas samych! Brak należytej ostrożności i wyobraźni może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych zdarzeń.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj