Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wypadek na autostradzie A1 w okolicach węzła Żory. Trzy osoby ranne [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Zdarzenie miało miejsce przed godz. 10.00. Z taką informacją dzwonicie do Radia 90. Jak poinformowali nas nasi słuchacze Grzegorz i Konrad, a potwierdzili to żorscy strażacy, na pasach w kierunku Gliwic zderzyły się 3 samochody, dwa osobowe i auto laweta.

Dwa pasy autostrady A1 w kierunku Gliwic już przejezdne – informują służby ratunkowe. Ranny został kierowca samochodu dostawczego, kobieta z osobówki oraz także jadąca osobówką 14-latka. To ona była najbardziej poszkodowana, z urazem głowy do szpitala zabrał ją śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pozostali poszkodowani mieli ogólne obrażenia, karetkami zostali przewiezieni do szpitala. Na razie nie są znane okoliczności wypadku, na miejscu na prawym pasie jezdni wciąż pracują policjanci.

Wcześniej pisaliśmy:

Dwie osoby zostały ranne. Lądował tam helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga w kierunku Gliwic jest całkowicie zablokowana, utworzył się tam ogromny korek, który ma już według kierowców co najmniej półtora kilometra. Na razie nic nie wiadomo o rannych i okolicznościach wypadku. Służby ratunkowe są na miejscu.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj