Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wypadek na feralnym skrzyżowaniu w Niewiadomiu. Wiemy więcej o zdarzeniu

Facebook Twitter

3 osoby poszkodowane w wypadku w Niewiadomiu. Doszło do niego dziś (20.04) po 18.00 na feralnym skrzyżowaniu ulicy Sportowej z Racławicką.

Wypadek na feralnym skrzyżowaniu w Niewiadomiu
fot.PSP Rybnik

Na feralnym skrzyżowaniu ulic Sportowa i Racławicka w Rybniku Niewiadomiu dziś (20.04) po 18.00 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: peugeot i opel.

 Pierwszej pomocy rannym udzielił przejeżdżający tamtędy przypadkowo lekarz. Następnie kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielili strażacy.

– relacjonuje rzecznik Straży Pożarnej w Rybiku Wojciech Kasperzec. Ratownicy z karetki zabrali rannych do szpitala.

Jak powiedziała Radiu 90 Bogusława Kobeszko, rzeczniczka policji w Rybniku sprawa zakończyła się wypisaniem mandatu w wysokości 2 500 złotych. Sprawcą wypadku był obywatel Ukrainy, który oplem wyjeżdżał z drogi podporządkowanej i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rodzinie w peugocie. 3 osoby zostały poszkodowane, to kierowca oraz kobieta i ich 4-letnie dziecko. Dziś (21.04) mogli już opuścić szpital.

Kolejne zdarzenie na feralnym skrzyżowaniu w Niewiadomiu fot.PSP Rybnik

Dodajmy, że to feralne skrzyżowanie, na którym często dochodzi do kolizji i wypadków. Od lat mieszkańcy Niewiadomia sygnalizują potrzebę przebudowy tego miejsca, tak by było bezpieczniejsze.

Wypadek na feralnym skrzyżowaniu w Niewiadomiu

fot.PSP Rybnik

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj