Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wypadek na ulicy Hetmańskiej w Rybniku. Sprawca podejrzewany o kierowanie w stanie nietrzeźwości

Facebook Twitter

W sobotę (29.08.) około godz. 13:00 doszło do wypadku na ulicy Hetmańskiej w Rybniku. Kierujący volkswagenem polo jadąc od ul. Górnośląskiej w kierunku ul. Wodzisławskiej na łuku drogi wpadł w poślizg, utracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z prawidłowo jadącym oplem zafirą. Pasażer volkswagena został przewieziony do szpitala. Stwierdzono u niego uraz miednicy.

Rozmawialiśmy z Bogusławą Kobeszko, oficerem prasowym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku:

Ustalamy przyczyny wypadku, do którego doszło dzisiaj (29.08.) około godziny 12:45 w Rybniku na ulicy Hetmańskiej. Z naszych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem polo, jadąc od ulicy Górnośląskiej w kierunku ulicy Wodzisławskiej na łuku drogi utracił panowanie pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w prawidłowo jadący pojazd marki opel zafira, którym kierował 64-letni mężczyzna i podróżował wraz z 59-letnim pasażerem.

Radio 90: Kim był sprawca wypadku?

Kierujący volkswagenem polo okazał się 28-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego, podróżował on wraz z 25-latkiem i 33-latkiem. W wyniku tego wypadku ranny został 25-letni mężczyzna, który został przewieziony z podejrzeniem urazu miednicy do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku.

Radio 90: Sprawca wypadku był trzeźwy?

28-letni kierujący volkswagenem polo jest podejrzewany o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo kierował pojazdem bez uprawnień. W chwili obecnej trwają czynności policji w celu wyjaśnienia tego zdarzenia

-dodaje Bogusława Kobeszko, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Rybniku. Rozmawiał Przemek Niedźwiecki.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj