Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Wypadek na wiślance w Pawłowicach. Auto wjechało do rowu

Poranny wypadek w Pawłowicach na wiślance. Przed godzina 7.00 renault megan wypadło z jezdni. Auto wjechało do rowu. Kierowca pojazdu z ogólnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Szacowany czas czytania: 00:18

Przez blisko godzinę ruch w tym miejscu był utrudniony. Okoliczności wypadku bada policja, która ostrzega wszystkich kierowców: dziś drogi w regionie śliskie. Jedźcie ostrożnie.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

REKLAMA