Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wypadek w Raciborzu! Kierowcy uważajcie, miasto sparaliżowane [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Wypadek w Raciborzu - na ulicy Gliwickiej, czyli trasie w stronę Markowic. Ta część miasta jest niestety sparaliżowana. Policja robi wszystko, by jak najszybciej udrożnić ruch.

fot. KPP Racibórz

[AKTUALIZACJA GODZINA 14.20]

Po godzinie 14 udrożniony został wjazd do Raciborza od strony Markowic i wjazd z miasta w tym samym kierunku. Przypomnijmy, godzinę wcześniej na głównej trasie w stronę Rybnika i Gliwic doszło do czołowego zderzenia dwóch aut. Już wiemy, że to kierujący bmw mężczyzna z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i tam czołowo zderzył się z fordem transitem. Kierujący bmw został przewieziony do szpitala w na badania. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

[PISALIŚMY WCZEŚNIEJ]

Uwaga kierowcy! Paraliż na drogach w Raciborzu. Na ulicy Gliwickiej, przed godziną 13  doszło do czołowego zderzenia bmw i forda. Droga na Markowice czyli  droga wylotowa z miasta w kierunku Rybnika i Gliwic jest całkowicie zablokowana. Z informacji przekazanych przez policję wynika, że w zderzeniu aut poszkodowana została jedna osoba. Jest ona obecnie badana przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

Nie wiadomo ile dokładnie potrwają utrudnienia, wstępnie mówi się, że mogą to być i dwie godziny. Policja robi wszystko, by odblokować ruch.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 19 maja 2024