Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Wypadek w Raciborzu. Na ul. Ogrodowej osobówka potrąciła rowerzystkę

Niebezpieczna sytuacja w Raciborzu. Na tamtejszej ul. Ogrodowej, w środę (11.03) miał miejsce wypadek. Uczestniczyło w nim auto osobowe i rowerzystka.

Wypadek w Raciborzu
fot. FB/Policja Racibórz

Szacowany czas czytania: 00:27

Wypadek w Raciborzu. Potrącona została 58-letnia rowerzystka

Z ustaleń raciborskich mundurowych wynika, że jadącą rowerem 58-latkę, potrącił mężczyzna siedzący za kierownicą samochodu marki Skoda. Kobieta została poszkodowana.

58-letnia kobieta została przetransportowana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala

– informuje mł. asp. Joanna Wiśniewska, oficer prasowa policji w Raciborzu.

Wiadomo, że zderzenie samochodu i jednośladu miało miejsce na przejeździe dla rowerów. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drogach.

Śmiertelny wypadek w Wiśle. Seniora nie udało się uratować

Źródło: KPP w Raciborzu

REKLAMA