Wypadek w Raciborzu. Na ul. Ogrodowej osobówka potrąciła rowerzystkę
Niebezpieczna sytuacja w Raciborzu. Na tamtejszej ul. Ogrodowej, w środę (11.03) miał miejsce wypadek. Uczestniczyło w nim auto osobowe i rowerzystka.

Szacowany czas czytania: 00:27
Wypadek w Raciborzu. Potrącona została 58-letnia rowerzystka
Z ustaleń raciborskich mundurowych wynika, że jadącą rowerem 58-latkę, potrącił mężczyzna siedzący za kierownicą samochodu marki Skoda. Kobieta została poszkodowana.
58-letnia kobieta została przetransportowana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala
– informuje mł. asp. Joanna Wiśniewska, oficer prasowa policji w Raciborzu.
Wiadomo, że zderzenie samochodu i jednośladu miało miejsce na przejeździe dla rowerów. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drogach.