Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wypadek w Żorach – są utrudnienia

Facebook Twitter

Uwaga kierowcy w Żorach! Są utrudnienia w rejonie skrzyżowania ulic Dąbrowskiego z Wodzisławską. Około 7.30 w okolicach przejścia dla pieszych doszło do zderzenia samochodów.

Wypadek w Pogrzebieniu

Aktualizacja godzina 10.00

Droga w Żorach już przejezdna. Przypomnijmy, chodzi o rejon skrzyżowania ulic Dąbrowskiego z Wodzisławską, gdzie około 7.30 doszło do zderzenia trzech samochodów. Przed przejściem dla pieszych zatrzymało się BMW za nim opel corsa, to w ten samochód uderzył z tyłu volkswagen transporter kierowany przez 22-letniego obywatela Ukrainy. W wypadku poszkodowana została jadąca oplem 66-letnia kobieta, mieszkanka Żor. Z urazem głowy została przewieziona do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają żorscy policjanci. Sprawca wypadku stanie przed sądem.

Pisaliśmy wcześniej:

Ciężarówka uderzyła w samochód osobowy, który siłą rozpędu uderzył w kolejną osobówkę. Ratownicy udzielili pomocy poszkodowanej kobiecie. Z urazem głowy została przewieziona do szpitala. Na miejscu pracują służby ratunkowe, dlatego mogą pojawić się problemy z przejazdem. Na pewno będziemy w tej sprawie informować was na bieżąco.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj