Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wypadkowy poniedziałek na drogach regionu. Co się działo w Jankowicach i w Pszowie?

Facebook Twitter

Czy był pod wpływem środków odurzających? To wyjaśnią badania a chodzi o mężczyznę, który wczoraj (25.01.) rano spowodował wypadek na ulicy Nowej w Jankowicach. Audi, którym kierował, zjechało z drogi na pobocze, ścięło dwa znaki i zatrzymało się na latarni.

Kierujący autem, z obrażeniami głowy został przewieziony karetką do szpitala. Policjanci podejrzewają, że mógł prowadzić samochód będąc pod wpływem środków odurzających.

Także wczoraj (25.01.) przed 19.00 miał miejsce kolejny wypadek. W Pszowie na ulicy Traugutta, w rejonie przejścia dla pieszych potrącony został mężczyzna. 65- latek z urazem głowy trafił do szpitala. Okoliczności obu wypadków ustalają policjanci.

Mundurowi z Rybnika szukają także kierowcy volkswagena polo, który wczoraj w rejonie skrzyżowania ulic Kotucza, Raciborskiej i Reymonta nie zatrzymał się do kontroli.

W poniedziałek (25.01.) synoptycy ostrzegali przed warunkami na drogach spowodowanymi opadami śniegu i deszczu ze śniegiem, potem chodniki i drogi zaczęły zamarzać. Za policją apelujemy o ostrożną jazdę.

Zdejmijcie nogę z gazu! Szybko zapadający zmrok, opady śniegu, mgły i marznąca nawierzchnia znacznie utrudniają kierowcom jazdę. Dlatego zadbajmy o to, aby bezpiecznie dojechać do celu. Sprawdźmy stan techniczny samochodu, jedźmy wolniej i zwracajmy uwagę na pieszych.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj