Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wypchnął kobietę z okna. Mieszkaniec Żor odpowie za usiłowanie zabójstwa

Facebook Twitter

Sąd tymczasowo aresztował na 3 miesiące 31-latka, który usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Wypchnął z II piętra siedzącą na parapecie kobietę. Dzięki natychmiastowej reakcji świadków 25-latka z obrażeniami ciała szybko trafiła pod opiekę lekarzy, a sprawca w ręce mundurowych.

fot. zory.policja.gov.pl

Jak się okazało 31-latek był pijany i miał przy sobie dopalacze

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę (21.03.). Jak ustalili śledczy, 31-latek spotkał się z 25-latką w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu. Tam właśnie, podczas sprzeczki jaka wywiązała się między nimi, mężczyzna uderzając w klatkę piersiową, wypchnął kobietę przez okno, gdy ta siedziała na parapecie. Odgłosy kłótni usłyszeli w międzyczasie inni mieszkańcy budynku, którzy chwilę później o zdarzeniu zaalarmowali służby.

Mundurowi zatrzymali 31-latka. Mężczyzna był pijany i posiadał dopalacze. Tego samego dnia trafił do policyjnego aresztu. Śledczy zgromadzili w ciągu kilkudziesięciu godzin materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu usiłowania zabójstwa, jakiego dopuścił się w warunkach powrotu do przestępstwa.

Wczoraj (23.03.) sąd, na wniosek prokuratora, tymczasowo aresztował sprawcę. Jego ofiara nadal przebywa w szpitalu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lipca 2024