Wyrok za jazdę rowerem? 73-latek złamał sądowy zakaz. Złapali go policjanci z Pawłowic
Sąd będzie się zajmował sprawą 73-letniego rowerzysty, którego zatrzymali policjanci z Pawłowic. Mężczyzna prowadził jednoślad, choć wcześniej sądownie zostało mu to zakazane.

Szacowany czas czytania: 00:39
Wyrok za jazdę rowerem? 73-latek złamał sądowy zakaz. Złapali go policjanci z Pawłowic
Już raz jazda na rowerze skończyła się dla niego procesem, teraz czeka go kolejny. W Golasowicach, policjanci z Pawłowic zatrzymali 73-letniego rowerzystę, który zlekceważył wydany wobec niego sądowy zakaz prowadzenia roweru.
I choć mężczyzna będący mieszkańcem powiatu pszczyńskiego był trzeźwy, z uwagi na złamanie sądowego zakazu – wydanego przez sąd w Jastrzębiu-Zdroju, policjanci nie mogli przejść wobec niego obojętnie.
W związku z niestosowaniem się do wyroku sądu mundurowi sporządzili stosowną dokumentację procesową. Teraz sprawa ponownie trafi do sądu
– słyszymy w KPP w Pszczynie.
Pijany rowerzysta w Mszanie. Mężczyzna wywrócił się na jednośladzie i poturbował