Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wyróżnienie dla centrum Aktywności w Rudyszwałdzie

Facebook Twitter

Wyróżnienie dla Centrum Integracji i Aktywności Społecznej z Rudyszwałdu. Nowo wybudowany obiekt, który służy strażakom, radzie sołeckiej, dzieciom i całej społeczności lokalnej z Rudyszwałdu i gminy Krzyżanowice został zauważony przez komisję ogólnopolskiego konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”.

Fot. krzyzanowice.pl

W tym roku odbyła się 24. edycja konkursu, której celem było nagrodzenie najlepiej przeprowadzonych modernizacji budynków oraz nowych obiektów, które łączą w sobie funkcjonalność z oryginalną i schludną architekturą. Gmina Krzyżanowice do tegorocznego konkursu wystawiła Centrum Integracji i Aktywności Społecznej w Rudyszwałdzie, którego budowa zakończyła się w zeszłym roku. Po internetowym głosowaniu gminny obiekt dostał się do finału konkursu, gdzie do oceny przystąpiło Jury złożone ze specjalistów z dziedziny budownictwa i architektury. Komisja konkursowa odwiedzała po kolei każdy z finałowych obiektów.

Gala podczas, której zaplanowano rozdanie nagród odbyła się wczoraj, tj. 23 września na Zamku Królewskim w Warszawie. CIiAS z Rudyszwałdu w finale konkursu otrzymał wyróżnienie w kategorii ‘Nowy Obiekt’ dla inwestora (gmina Krzyżanowice), projektanta (WAND II firma projektowo-budowlana Nowa Wieś) oraz budowniczego (Przedsiębiorstwo Usługowe BORBUD Sp. z o.o. Racibórz). Nagrody odebrał wójt gminy Grzegorz Utracki.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj