Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wyróżnij się i wybierz okulary w Twoim stylu! Zakład optyczny Michał Hula w Rybniku [materiał partnera]

Facebook Twitter

Nowy Zakład Optyczny Michał Hula na mapie Rybnika. Rodzinna firma optyków Hula założona w 1964 roku przez Jerzego Hula zaprasza do swojego salonu w Rybniku przy ulicy Chrobrego 6. Na miejscu możemy skorzystać z najnowocześniejszych metod badania wzroku w tym również wykonać tomografię oka. Wyjątkowa oferta opraw okularowych, jakich nigdzie indziej w okolicy nie znajdziemy, czyni ten salon niezwykle ciekawym i wartym odwiedzenia miejscem. Co konkretnie możemy tam znaleźć?

Aby się tego dowiedzieć, spotkaliśmy się z właścicielem Michałem Hulą.

Radio 90: W Państwa zakładzie optycznym postawiliście na niestandardowy asortyment okularów.

Michał Hula: Dokładnie tak, naszym klientom proponujemy okulary, które nie są produkowane masowo. Proponujemy coś wyjątkowego, nietuzinkowego. Przede wszystkim postawiliśmy na produkty, które nie pochodzą z Chin. W naszym asortymencie znajdują się okulary produkowane między innymi we Włoszech, Stanach Zjednoczonych czy Japonii. Wszystkie tytanowe oprawy kalifornijskiej marki SALT czy włoskiej Barton Perreria produkowane są właśnie w Japonii. Proponujemy naszym klientom wybór okularów od producentów-rzemieślników i to nas wyróżnia na lokalnym rynku.

Radio 90: Dlaczego warto zdecydować się na okulary tytanowe?

Michał Hula: Przede wszystkim ze względu na ich wagę. Inne jest podejście klientów, którzy potrzebują okularów tylko do czytania, a inne, kiedy nosimy je od świtu do zmierzchu. Ktoś, kto nosi okulary ciągle, przywiązuje do nich większą wagę, identyfikuje się z nimi, są one dla niego ważne. Tak jak dla biegacza są ważne dobre buty, tak dla osoby noszącej okulary, ważne są okulary właśnie.

Radio 90: Postawiliście Państwo na oryginalne okulary?

Michał Hula: Proponujemy oryginalne okulary wykonane przez niszowe firmy, które stawiają przede wszystkim na jakość. Te firmy mają często opatentowane innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne: niestandardowe zawiasy czy połączenia soczewek z oprawkami.

Radio 90: No właśnie, soczewki…

Michał Hula: Postawiliśmy na to, aby w naszym asortymencie znalazły się m. in. soczewki „Seiko”. Marka „Seiko” jest japońską marką premium. Ich przejrzystość i trwałość jest na najwyższym poziomie.

Radio 90: Opatentowane zawiasy?

Michał Hula: Tak, mamy w asortymencie okulary, które mają zawiasy bez śrub. To świetne rozwiązanie i bardzo praktyczne.

Radio 90: Sprowadzacie okulary też ze Stanów Zjednoczonych?

Michał Hula:Tak współpracujemy z marką z Kalifornii. Jako ciekawostkę dodam, że posiadamy oprawy z akrylu brytyjskiej firmy Kirk&Kirk która swoją produkcję zaczęła już w 1919 roku.

Radio 90: Ciekawostką jest, że posiadacie okulary, jakie nosił James Bond.

Michał Hula: To okulary marki Barton Perreira. W najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda „Nie czas umierać” główny aktor Daniel Craig nosił okulary tego producenta.

Radio 90: A jakieś jeszcze nietypowe okulary godne polecenia w Waszym salonie?

Michał Hula: Okulary bez oprawek, tzw. patenty lub garniturki. Tu też mamy zastosowany innowacyjny patent. Oprawki są przymocowane do soczewki za pomocą żyłki nylonowej związanej na pojedynczy supełek. Nie ma tego żadna inna firma na świecie.

Radio 90: Dlaczego Zakład Optyczny Michał Hula zdecydował się na niszowe marki?

Michał Hula: Przede wszystkim ze względu na jakość materiałów, z jakich są wykonane okulary, ale też chcemy sprzedawać coś innego, coś, czego nie znajdziemy w innych salonach.

Radio 90: Dziękuję za rozmowę

Michał Hula: Dziękuję i zapraszam do naszego nowo otwartego salonu w Rybniku.

Więcej zdjęć:

Jak dojechać:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj